Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER XEROX 3025NI - LAPTOP ASUS 15 I3-7020U

Număr anunț
DA22767027
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.885,12 RON
Valoare atribuită
2.885,12 RON
Data publicării
05.04.2019 11:39
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.885,12 RON

din 2.885,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.