Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fix&Perm Solution
- Număr anunț
- DA22758709
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:32
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro