Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Medicamente

Număr anunț
DA22758110
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,93 RON
Valoare atribuită
800,83 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 13:07
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800,83 RON

din 804,93 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.