Ofertă acceptată
Cumpărare directă
2,6-Di-tert-butyl-4-methylphenol 99.0% (GC), powder(Butylhydroxytoluene) , 100G/f
- Număr anunț
- DA22757210
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 713,60 RON
- Valoare atribuită
- 713,60 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:30
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 07:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
713,60 RON
din 713,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro