Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS PVC PTR. HARTIE

Număr anunț
DA22764158
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
TOP SISTEM 98 SRL (CUI RO10831538)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,88 RON
Valoare atribuită
26,88 RON
Data publicării
05.04.2019 09:44
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,88 RON

din 26,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.