Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PUBELE NUMAR DE REFERINTA: 06-AV 38

Număr anunț
DA22760077
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.191,73 RON
Valoare atribuită
5.191,73 RON
Data publicării
04.04.2019 14:31
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.191,73 RON

din 5.191,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.