Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii proiectare

Număr anunț
DA22762519
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL (CUI RO30983999)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
05.04.2019 08:00
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.