Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop Hartie kiwi clean 2 buc

Număr anunț
DA22762733
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
33764000-3 · Servete de masa din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,21 RON
Valoare atribuită
14,21 RON
Data publicării
05.04.2019 08:26
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,21 RON

din 14,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.