Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOCOLYSE
- Număr anunț
- DA22759655
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- VIRUS PROTECT SRL (CUI 33116711)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.550 RON
- Valoare atribuită
- 5.550 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:11
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.550 RON
din 5.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro