Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capcana de apa Drager WaterLock 2 set x 12 buc (pt. Fabius, Scio, Perseus, Primus, Zeus)
- Număr anunț
- DA22758640
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.025 RON
- Valoare atribuită
- 6.025 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:29
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.025 RON
din 6.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro