Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si accesorii de masini-unelte, ADV1068470
- Număr anunț
- DA22725456
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.115 RON
- Valoare atribuită
- 6.115 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 14:00
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.115 RON
din 6.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro