Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lambriu

Număr anunț
DA22764249
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
PERFECT CONS DEP SRL (CUI 26562177)
Cod CPV
45451200-5 · Lucrari de montare de lambriuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.924,35 RON
Valoare atribuită
5.924,35 RON
Data publicării
05.04.2019 09:47
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.924,35 RON

din 5.924,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.