Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord alimentare cu apa si canalizare grup sanitar, montat fosa septica

Număr anunț
DA22757843
Autoritate contractantă
Comuna Deleni (CUI 7015203)
Furnizor / câștigător
DANOVAL TRADING SRL (CUI RO38342434)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.977,29 RON
Valoare atribuită
41.977,29 RON
Data publicării
04.04.2019 12:56
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.977,29 RON

din 41.977,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.