Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADENOSIN LIFE MEDICAL 5 MG/ML*2ML , CUTIE * 10 FIOLE*2 ML

Număr anunț
DA22766282
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI RO31885689)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003,80 RON
Valoare atribuită
1.003,80 RON
Data publicării
05.04.2019 11:09
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.003,80 RON

din 1.003,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.