Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare de prezentari de moda

Număr anunț
DA22764797
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
BEST EVENT LOGISTICS SRL (CUI Ro32558448)
Cod CPV
79955000-3 · Servicii de organizare de prezentari de moda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.610 RON
Valoare atribuită
33.610 RON
Data publicării
05.04.2019 10:11
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.610 RON

din 33.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.