Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALPRAZOLAM LPH 0.5MG X 30CP (ALPRAZOLAMUM)

Număr anunț
DA22762701
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,52 RON
Valoare atribuită
77,52 RON
Data publicării
05.04.2019 08:24
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,52 RON

din 77,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.