Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii mecanice
- Număr anunț
- DA22756366
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
- Furnizor / câștigător
- ROMINTRADE SERVICE SRL (CUI RO9407416)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,93 RON
- Valoare atribuită
- 789,93 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:53
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,93 RON
din 789,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro