Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE FIAT DUCATO

Număr anunț
DA22741304
Autoritate contractantă
Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI RO24242770)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.516,69 RON
Valoare atribuită
4.516,69 RON
Data publicării
03.04.2019 09:05
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.516,69 RON

din 4.516,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.