Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Documentație de avizare a lucrărilor de intervenție – Modernizarea sistemului AMC (aparate de măsurare și control) pentru SHEN Porțile de Fier
- Număr anunț
- SCN1177070
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.276 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2026 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1135781
- Termen limită
- 03.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274715
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 117.276 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 117.276 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.