Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
LAPTE CONSUM 1.8% GRASIME
- Număr anunț
- DA22766749
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- BONAS IMPORT EXPORT S.A. (CUI RO228824)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814,80 RON
- Valoare atribuită
- 813,60 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2019 11:28
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
813,60 RON
din 814,80 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.