Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUGMENTIN 875MG/125MG X 14CPR FILM
- Număr anunț
- DA22761801
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,75 RON
- Valoare atribuită
- 231,75 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 16:03
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,75 RON
din 231,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro