Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tus stampila (diverse culori) Trodat 28 ml, Foi parcurs personalizate PMS,Pachet hartie copiator PMS

Număr anunț
DA22761719
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
22612000-3 · Tus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035,35 RON
Valoare atribuită
2.035,35 RON
Data publicării
04.04.2019 15:55
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.035,35 RON

din 2.035,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.