Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnati Trandafir

Număr anunț
DA22768274
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
Furnizor / câștigător
BINDER & FAMILY SRL (CUI RO32640644)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,10 RON
Valoare atribuită
107,10 RON
Data publicării
05.04.2019 12:34
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
06.04.2019 19:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,10 RON

din 107,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.