Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dell Precision 7530 CTO Type C SC Base, Intel Core i9-8950HK (Six Core 2.90GHz, 4.80GHz Turbo, 12MB
- Număr anunț
- DA22768015
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI RO20970789)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.761,52 RON
- Valoare atribuită
- 17.761,52 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 12:22
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.761,52 RON
din 17.761,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro