Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor gaming LED TN Samsung 24”, Full HD, 1 ms, HDMI, Negru, LS24D330HSX
- Număr anunț
- DA22769584
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,48 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 13:39
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,48 RON
din 1.260,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro