Ofertă acceptată Cumpărare directă

BAC SUDURA PPR DN 63

Număr anunț
DA22769407
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
Furnizor / câștigător
DENIROM 2000 SRL (CUI RO13746003)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,02 RON
Valoare atribuită
42,02 RON
Data publicării
05.04.2019 13:30
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,02 RON

din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.