Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) intern 1 TB (1TB) Western Digital Blue 3.5", SATA 3 + cablu SATA (WD10EZEX)

Număr anunț
DA22769317
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664 RON
Valoare finală
664 RON
Data publicării
05.04.2019 13:25
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.