Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocoasa STIHL cu accesorii

Număr anunț
DA22767454
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA JANOS ZSIGMOND DARJIU (CUI 13971722)
Furnizor / câștigător
EXA-TRADE SRL (CUI RO7029853)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389,77 RON
Valoare atribuită
1.389,77 RON
Data publicării
05.04.2019 11:58
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389,77 RON

din 1.389,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.