Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN 0,3MG/ML / CARBAZOCHROMI SALICYLAS

Număr anunț
DA22761753
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,60 RON
Valoare finală
409,60 RON
Data publicării
04.04.2019 15:58
Data finalizării
05.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.