Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRAXIPARINE 5700UI/0.6ML SOL INJ X 10SER (NADROPARINUM)
- Număr anunț
- DA22756868
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,15 RON
- Valoare atribuită
- 524,15 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:16
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
524,15 RON
din 524,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro