Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,5% sub estimat
Branza de burduf
- Număr anunț
- DA22767499
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
- Furnizor / câștigător
- CARPALAT SRL (CUI RO15364140)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 210 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2019 11:59
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210 RON
din 240 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.