Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mentenanta sistem de parcare cu bariera si automat de plata
- Număr anunț
- DA22695537
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR TURDA SRL (CUI RO31414940)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.360 RON
- Valoare finală
- 9.360 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 15:43
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.