Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de colectare, transport, depozitare deseuri municipale

Număr anunț
DA22769451
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
POLARIS M.HOLDING SRL (CUI RO12079629)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.325 RON
Valoare atribuită
17.325 RON
Data publicării
05.04.2019 13:32
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.325 RON

din 17.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.