Ofertă acceptată Cumpărare directă

TETATOX VACCIN TETANIC ADSORBIT *0.5 ML *10 Fi. (BBNCIPD)

Număr anunț
DA22768554
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,82 RON
Valoare atribuită
339,82 RON
Data publicării
05.04.2019 12:45
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,82 RON

din 339,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.