Ofertă refuzată Cumpărare directă

anse 1 µl / ansa 1 µl / anse sterile / anse de inoculare / anse de insamantare/ anse calibrate

Număr anunț
DA22738681
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare finală
1.170 RON
Data publicării
02.04.2019 15:15
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
07.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.