Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS CU RASINASCHIMBATOARE DE IONI PENTRU SISTEMUL MILLI-Q INTEGRAL

Număr anunț
DA22735155
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42956000-2 · Piese pentru utilaje de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.773 RON
Valoare finală
1.773 RON
Data publicării
02.04.2019 12:50
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
07.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.