Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA22732520
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.753,40 RON
Valoare finală
68.050,40 RON
Data publicării
02.04.2019 11:04
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
07.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.