Ofertă refuzată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA22732369
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.720 RON
Valoare finală
27.780 RON
Data publicării
02.04.2019 10:57
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
07.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.