Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT ALCALIN BOGAT IN COMPLEXANTI SI DISPERSANTI - 1 LAV. BIDON 20 KG
- Număr anunț
- DA22766921
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,20 RON
- Valoare atribuită
- 215,20 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 11:35
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,20 RON
din 215,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro