Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de testare, analiza si consultanta tehnic

Număr anunț
DA22769936
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
VIBROTEST SRL (CUI 22282158)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.300 RON
Valoare atribuită
83.300 RON
Data publicării
05.04.2019 13:57
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.300 RON

din 83.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.