Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filme radiologice verzi PRIMAX RTG-G 13x18 CM,18x24 CM, 30x40 cm,35x35 cm,24x30 cm,15x40 CM
- Număr anunț
- DA22762837
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829 RON
- Valoare atribuită
- 1.829 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 08:36
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.829 RON
din 1.829 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro