Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN FOC FAG SI DIVERSE TARI

Număr anunț
DA22769194
Autoritate contractantă
COMUNA MUEREASCA(PRIMARIA MUEREASCA) (CUI 2540678)
Furnizor / câștigător
LOVFLOR S.R.L. (CUI RO31851511)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
05.04.2019 13:18
Termen limită
11.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.