Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci transport cadavre cadavre, cu 6 manere si folie dubla
- Număr anunț
- DA22747815
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:43
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.200 RON
din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro