Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk (HDD) intern 1 TB (1TB) Seagate BarraCuda 3.5", SATA 3, 7200 rpm, 64MB (ST1000DM010)
- Număr anunț
- DA22769669
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 13:44
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro