Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARBARIAN SUPER 360 - Glifosat 360 g/l

Număr anunț
DA22768786
Autoritate contractantă
COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI RO25034130)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
05.04.2019 12:56
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.