Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie sistem directie buldoexcavator Komatsu WB93
- Număr anunț
- DA22772178
- Autoritate contractantă
- Termoficare Napoca SA (CUI RO201330)
- Furnizor / câștigător
- TEROTEHNICA SRL (CUI RO24118888)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900,12 RON
- Valoare atribuită
- 4.900,12 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 08:37
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.900,12 RON
din 4.900,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro