Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOR CANON IR2545

Număr anunț
DA22771821
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Bihor (CUI 24699209)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389 RON
Valoare atribuită
1.389 RON
Data publicării
08.04.2019 08:00
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389 RON

din 1.389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.