Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 38,3% sub estimat
Servicii inchiriere aparate purificare apa, Apa de izvor plata in sistem watercooler
- Număr anunț
- DA22772896
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
- Furnizor / câștigător
- CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
- Cod CPV
- 51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,72 RON
- Valoare atribuită
- 134,40 RON 38,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 09:20
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134,40 RON
din 217,72 RON estimat
38,3%
Adjudecat la 61,7% din estimat · economie 83,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.