Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de divertisment prestate de orchestre
- Număr anunț
- DA22758054
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA BIG BAND TIMISOARA (CUI 35285865)
- Cod CPV
- 92312140-4 · Servicii de divertisment prestate de orchestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:05
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.500 RON
din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro