Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA22768608
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,01 RON
Valoare atribuită
690,01 RON
Data publicării
05.04.2019 12:48
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,01 RON

din 690,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.